Навчальні збори за участю резервістів

07.02.2018 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]
Навчальні збори за участю резервістів

Відповідно до інформації Львівського обласного військового комісаріату з 27 лютого до 28 березня 2018 року згідно плану Міністерства оборони України пройдуть місячні навчальні збори за участю військовозобов’язаних оперативного резерву ОР-1 14 (омбр) в/ч А1008 Волинська область. Про це повідомив начальник відділу з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної та мобілізаційної роботи Трускавецької міської ради Юрій Солян.

Основними завданнями зборів визначено злагодження підрозділів та їх підготовка до виконання завдань за призначенням; вдосконалення навичок особового складу з володіння штатною зброєю; формування та вдосконалення командирами практичних навичок в умілому керівництві підлеглими.

Резервісти під час навчальних зборів, які будуть проведені на території Львівської та Волинської областей, пройдуть тактико-спеціальну, вогневу, інженерну, розвідувальну, військово-медичну підготовку.

Крім цього, на них чекають заняття зі зв’язку та військової топографії, зокрема відпрацюються способи орієнтування на місцевості без карти та за допомогою неї. Учасники зборів отримають досвід несення служби на блокпосту,в опорному пункті, вивчать інженерне обладнання позицій та їх маскування.

Учасники (військовозобов’язані резервісти) навчальних зборів не будуть залучені до антитерористичної операції та інших військових дій на сході України.

Вл. інф.

Социальные комментарии Cackle
Copyright@2015 by Djerela. All Rights Reserved. RSS