НАБУ затримало екс-голову Львівської облради через хабар – ЗМІ

30.12.2017 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]
НАБУ затримало екс-голову Львівської облради через хабар – ЗМІ

Детективи Національного антикорупційного бюро затримали за підозрою у вимаганні хабара директора Інституту агроекології і природокористування Національної аграрної академії наук України, колишнього голову Львівської обласної ради Ореста Фурдичка.

Про це повідомляє ZAXID.NET, посилаючись на джерело в одному із правоохоронних відомств України.

Видання зазначає, що Ореста Фурдичка затримали 30 грудня в Києві. НАБУ наразі не коментує цієї інформації.

За попередніми даними, Ореста Фурдичка затримано за підозрою у вимаганні хабара. Його затримали в службовому кабінеті в Інституті агроекології і природокористування НААН. Разом з обшуками кабінету детективи НАБУ провели обшуки і в нього вдома.

Нагадаємо, що 65-річний Орест Фурдичко з початку 1990-х очолював лісову галузь Львівщини і саме з його ім’ям преса пов’язувала масштабні зловживання у цій галузі. У 1990-1997 рр. був депутатом Львівської облради, у 1997-1998 рр. – був головою Львівської облради. У 1998-2002 роках був народним депутатом України, пізніше працював на керівних посадах у Держкомітеті лісового господарства України та у міністерстві охорони навколишнього середовища. У травні 2017 року Президент нагородив його орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня.

Назад Джерело: Леополіс
Социальные комментарии Cackle
Copyright@2015 by Djerela. All Rights Reserved. RSS