На Львівщині сільський голова вимагав хабар від учасника АТО

05.01.2018 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]
На Львівщині сільський голова вимагав хабар від учасника АТО

Сільський голова – Мирон Гула, вимагав 300 000 грн. від учасника АТО - Ігоря Циганко, за Рішення про виділення земельної ділянки під особисте селянське господарство площею 0,25 Га.

5 січня, працівники Управління захисту економіки в Львівській області Нацполіції задокументували факт хабара.

Зловмисник затримали під час отримання неправомірної вигоди. Правоохоронці вилучили триста тисяч гривень, одержані в якості хабара.

«Будучи на зборах земельної комісії, і на попередніх засіданнях сільської ради я чув і бачив як виділяються земельні ділянки депутатам сільради, і членам їх сімей. Наприклад дочки голови сільради 0,28 га. Притому, що у голови сільської ради - Гули Мирона Ярославовича є вісім приватизованих земельних ділянок, згідно з декларацією » - обурюється Ігор Циганик.

Сільський голова затриманий відповідно до статті 208 КПК України, вирушується питання про вручення підозри та обрання запобіжного заходу.

Фігуранту загрожує покарання, передбачене ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5-ти до 10-ти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Нагадаємо, що 23 серпня 2017 року, на сесії Наконечнянської сільської ради, депутати відмовили учаснику АТО в отриманні земельної ділянки під ОСГ. З мотивацією, що земельні ділянки не варто надавати безкоштовно, а виставляти їх лише на аукціони для продажі.

Назад Джерело: Yavir.net
Социальные комментарии Cackle
Copyright@2015 by Djerela. All Rights Reserved. RSS