На Дрогобиччині визначають куди перенести проблемні дорогу і водогін

07.03.2018 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]
На Дрогобиччині визначають куди перенести проблемні дорогу і водогін

Чиновники готують документи для майбутнього перенесення дороги "Дрогобич-Трускавець" і водогону "Гірне-Дрогобич".

Про це повідомила прес-служба Дрогобицької районної державної адміністрації.

5 березня, голова Дрогобицької райдержадміністрації Володимир Шутко провів нараду з питання щодо підготовки проектно-кошторисної документації з перенесення об'єктів інфраструктури за межі карстового провалля на ПАТ "ГХП Стебницький "Полімінерал". Йшлося про підготовку проектно-кошторисної документації з перенесення водогону та автодороги за межі карстового провалля.

Начальник управління Держгеокадастру у місті Дрогобичі та Дрогобицькому районі Любомир Бриньо інформував учасників наради про те, в чиїй власності перебувають земельні ділянки, на які планується перенесення водогону та автодороги.

За результатами наради управлінню Держгеокадастру необхідно зробити повний аналіз земельних ділянок з кадастровими номерами та надати інформацію управлінню "Дрогобичводоканал".

З метою будівництва дороги сільському голові Модрич доручено врегулювати питання з власниками земельних ділянок та розглянути на сесії сільської ради питання щодо надання дозволу на відвід землі.

Також доручено Генеральному директору ПАТ "ГХП Стебницький "Полімінерал" на території Модрицької сільської ради встановити межі солевідвалу в натурі.

Назад Джерело: Варіанти
Социальные комментарии Cackle
Copyright@2015 by Djerela. All Rights Reserved. RSS