На Дрогобиччині виявили крадіжку гравію з русла Бистриці

13.11.2017 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]
На Дрогобиччині виявили крадіжку гравію з русла Бистриці

На Дрогобиччині в ході перевірки виявлено самовільне надрокористування, а саме – самовільний забір піщано-гравійної сировини (ПГС) з русла р. Бистриця поблизу с.Уріж Дрогобицького району, Львівської області без наявного спеціального дозволу на користування надрами.

Про це повідомляє прес-служба Держекоіснпекції у Львівській області.

На місці події виявлено вантажний автомобіль марки КАМАЗ 5320, на який було незаконно здійснено завантаження 4.5 м3 ПГС екскаватором на базі трактора ЮМЗ ЕО2621, що є порушенням ст.ст. 16, 19, 20 Кодексу України «Про надра» та ст.ст. 85, 86, 87, 89 Водного Кодексу України.

На місце правопорушення було викликано слідчо-оперативну групу Дрогобицького ВП  ГУНП України у Львівській області, якими складено протокол огляду місця події та вилучено автомобіль КАМАЗ 5320.

Слід зазначити, що при обстеженні земельної ділянки водного фонду орієнтовною площею 0.076 га із слідами неодноразового тривалого забору ПГС виявлено дві ями з характерними слідами свіжого забору загальним об’ємом 14.8 м3. Загальна сума збитків завданих державі внаслідок самовільного користування  надрами становить 7 956,48 грн.

Відповідно до ст. 240 Кримінального кодексу України матеріали перевірки готуються для передачі в Дрогобицький ВП ГУ НП у Львівській області.

Назад Джерело: leopolis
Социальные комментарии Cackle
Copyright@2015 by Djerela. All Rights Reserved. RSS