На Дрогобиччині досі не визначились з перспективою створення ОТГ

16.02.2018 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]
На Дрогобиччині досі не визначились з перспективою створення ОТГ

У Дрогобицькому районі безрезультатно завершилась ще одна спроба прийти до єдиної думки щодо перспективного плану створення ОТГ.

Сьогодні, 16 лютого, питання щодо створення об’єднаних територіальних громад знову розглядали на засіданні Дрогобицької районної асоціації сільських і селищних рад.

Депутат Львівської обласної ради Михайло Задорожний поінформував присутніх, що на Львівщині хочуть завершити процес формування перспективних планів створення ОТГ до 1 квітня.

Донедавна в обласному центрі йшла мова про створення на Дрогобиччині трьох міських і селищної громади з центрами у Дрогобичі, Бориславі, Трускавці і Меденичах. Депутат Михайло Задорожний виступив категорично проти цього, вважаючи, що в районі мало б бути не менше семи громад. Врешті-решт у Львові погодились ще одну селищну громаду з центром у Підбужі.

На засіданні Дрогобицької районної асоціації сільських і селищних рад очільники приміських сіл заявили, що їх громади не хочуть об’єднуватись з містами. Тому пропонувалось створення в Дрогобицькому районі двох об’єднаних громад – Меденицької і Підбузької. Також звучала пропозиція повернутися до ідеї щодо створення 7 об’єднаних громад.

Голова асоціації сільських і селищних рад, Медвежанський сільський голова Степан Коваль наполягав на своїй позиції. Він вважає, що утворення об’єднаних громад є антиконституційним і пропонував залишити в районі все так, як є на сьогодні: 47 сільських і селищних рад, які можуть об’єднуватись на засадах співробітництва.

Усі пропозиції було поставлено на голосування і жодна з них не набрала необхідної кількості голосів.

У засіданні Дрогобицької районної асоціації сільських і селищних рад взяв участь голова райдержадміністрації Володимир Шутко, його заступники Віталій Скоропад та Іван Мізерник. 

Назад Джерело: ZIK
Социальные комментарии Cackle
Copyright@2015 by Djerela. All Rights Reserved. RSS