Мер Золочева оголосив безстрокове голодування на площі у центрі міста

14.05.2018 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]

У понеділок, 14 травня, міський голова Золочева Ігор Гриньків оголосив, що розпочинає безстрокове голодування на знак протесту проти самобуду в центрі міста на площі Вічевій. Про своє рішення мер Золочева повідомив у відеозверненні на сторінці у Facebook.

«Я оголошую безстрокове голодування на знак протесту проти бездіяльності департаменту державної будівельно-архітектурної інспекції і бездіяльності відділу поліції . Я також прийняв рішення перенести свій робочий кабінет на бульвар Сковороди. Я перебуватиму тут зранку до вечора і пильнуватиму, аби правопорушники не продовжували тут самочинного будівництва», – заявив Ігор Гриньків.


Мер Золочева також закликав мешканців підтримати його своєю присутністю. Він попросив їх приходити з молотками і протестувати проти самочинного будівництва.

«Я хочу попросити небайдужих брати молотки і стукати в мури самобуду. Маємо достукатись до совісті тих, хто чинить спробу захоплення нашої площі Вічевої. Нехай цей стук почують і в департаменті державної будівельно-архітектурної інспекції у Львівській області, де півтора року не можуть винних у самочинному будівництві».

Нагадаємо, що в 2016 році суддя Золочівського районного суду зобов’язав відділ архітектури та містобудування райдержадміністрації видати підприємцеві Ігорю Бартківу містобудівні умови і обмеження на будівництво споруди басейну поруч із кінотеатром. Відтоді на площі Вічевій розпочалися будівельні роботи.

Однак 22 березня 2018 року Львівський апеляційний суд скасував містобудівні умови і обмеження забудовнику. Міськрада Золочева звернулася до Вищої ради правосуддя стосовно перевірки рішень суддів, які дозволили будівництво на центральній площі міста.

У Золочеві триває реконструкція центральної частини міста - торік на це виділили 36 мільйонів гривень з бюджету міста. Після знесення будівництва площа Вічева має стати пішоходною зоною разом із сусідніми бульваром Сковороди та вулицею Шашкевича.

Назад Джерело: Zaxid.net
Социальные комментарии Cackle
Copyright@2015 by Djerela. All Rights Reserved. RSS