Електричка Львів-Трускавець буде тимчасово курсувати з меншою кількістю вагонів через графіті

25.06.2018 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]
Електричка Львів-Трускавець буде тимчасово курсувати з меншою кількістю вагонів через графіті

Львівська залізниця змушена відправити пошкоджений злодіями та вандалами рухомий склад електропоїзду Львів-Трускавець на позаплановий ремонт.

Про це йдеться у повідомленні Львівськіої залізниці 

Вночі, 21 червня, на 1 колії вокзалу курортної станції Трускавець. Близько 5 години перед рейсом локомотивна бригада виявила, що невідомі особи розмалювали аерозольними фарбами два вагони електропоїзда ЕР2т №7246. На місце події залізничники викликали наряд поліції. Триває розслідування. Розмальовані вагони вважаються пошкодженими і їх тимчасово вилучить з експлуатації для позапланового ремогту 

У Львівській залізниці зауважують, що крім прямих збитків, заподіяних зловмисниками, на плечі господарства приміських перевезень лягають додаткові витрати робочого часу працівників підрозділів та кошти, необхідні для усунення цих збитків. Крім того, пошкоджені вагони необхідно відставляти з руху для ремонту, що відповідно зменшує їхню кількість в експлуатації і призводить до скорочення складів поїздів. Із початку 2018 року через злочинні дії крадіїв, хуліганів та вандалів залізничникам доводилося тимчасово вилучати з експлуатації для позапланового відновлення близько 20 одиниць моторвагонного рухомого складу. 

Львівська залізниця наголошує, що випадки псування та розукомплектування рухомого складу, особливо того, що задіяний у приміському русі, загостюють проблему належного забезпечення та організації приміських пасажирських перевезень. Із початку 2018 року залізничники зафіксували 14 таких випадків, що завдали збитків магістралі на суму майже 122 тис. гривень. 

Назад Джерело: Zik
Социальные комментарии Cackle
Copyright@2015 by Djerela. All Rights Reserved. RSS