Дрогобич став лідером щодо запровадження електронних сервісів. Трускавець ганебно пасе задніх!

01.12.2017 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]
Дрогобич став  лідером щодо запровадження електронних сервісів. Трускавець ганебно пасе задніх!

Запис у електронні черги до медиків, формування петицій, оформлення субсидій та закордонних паспортів, скарги на житлово-комунальні проблеми, Е-запис на прийом до керівництва міста – далеко не повний перелік онлай-новацій, якими пишається місто-сусід Дрогобич. Найсучасніші електронні технології місто Котермака сповна використовує для блага городян: зайшовши на сайт Дрогобицької міської ради мешканці та гості міста мають можливість замовити онлайн адмінпослуги, поскаржитися на незаконно встановлену зовнішню рекламу, завантажити офіційний додаток "Дрогобич - Smart City" та ряд інших переваг.

Електронні напрацювання Дрогобича гідно оцінили у столиці. 30 листопада стало відомо, що місто Котермака посіло перше місце у конкурсі «Кращі практики місцевого самоврядування у 2017 році». Цей конкурс проводиться з 2014 року Міністерством регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України спільно з Програмою Ради Європи.Цьогоріч на конкурс було представлено 119 практик з міст й об’єднаних територіальних громад та селищних рад із різних куточків України. Дрогобич переміг у номінації «Прозорість та підзвітність місцевого самоврядування». Нагородження переможців відбулося у Києві у Клубі Кабінету Міністрів. Нагороду отримали міський голова Дрогобича Тарас Кучма, керівник КУ «Інститут розвитку міста» Володимир Кондзьолка та керівник відділу інформаційних технологій та аналізу ДМР Станіслав Гайдер. Також цьогорічними переможцями у напрямку «Прозорість та підзвітність місцевого самоврядування» стали міста Івано-Франківськ, Черкаси та Вознесенськ.

Допоки сусіди Трускавця радіють та приймають вітання – місто-курорт не може похвалитися жодними напрацюваннями у сфері електронних сервісів. Єдине досягнення команди мера Андрія Кульчинського - запровадження електронних петицій, вимоги, яка характеризує демократичність будь-якого українського міста. Відтак про такі новітні електронні досягнення, якими успішно користуються сусіди дрогобичани, як онлайн запис до лікаря, сервіс «Відкрите місто», яке акумулює звернення громадян у напрямку житлово-комунальних проблем, бюджетна мапа міста та ряд інших – трускавчани можуть лише мріяти. Виходить, що Трускавець у плані електронних технологій ганебно пасе задніх. Це свідчить про закритість трускавецької влади та її небажання діяти відкрито і прозоро, налагоджувати співпрацю з громадянами міста.

Ірина Романов

скрін.jpg


Социальные комментарии Cackle
Copyright@2015 by Djerela. All Rights Reserved. RSS