Чиновник від освіти нажився на ремонті школи на Дрогобиччині

15.01.2018 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]
Чиновник від освіти нажився на ремонті школи на Дрогобиччині

Працівники Управління захисту економіки у Львівській області спільно з слідчими Дрогобицького відділу поліції та за процесуальним керівництвом Дрогобицької місцевої прокуратури викрили факт розкрадання коштів обласного бюджету, призначених для реконструкції загальноосвітньої школи. Сума збитків склала понад триста тисяч гривень. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

Як встановили правоохоронці, впродовж 2016 року підрядною організацією у рамках виконання договору проводилась реконструкція з добудовою загальноосвітньої школи у Дрогобицькому районі Львівської області.

При цьому керівник підприємства підрядника частину з отриманих коштів, призначених для закупівлі будівельних матеріалів (зокрема металочерепиці, несучих елементів покриття зі сталі та швелерів) привласнив, а необхідні для будівництва матеріали фактично не придбав. У такий спосіб зловмисник привласнив кошти обласного бюджету в сумі 310 тисяч гривень, що підтверджується відповідним висновком будівельно-технічної експертизи.

Окрім того встановлено, що керівник структурного підрозділу обласної ради, який виконував адміністративно-господарські функції за спеціальним повноваженням та здійснював технічний нагляд, затвердив акти виконаних робіт із завищеною вартістю, що призвело до безпідставної виплати зазначених бюджетних коштів.

Керівнику підприємства-підрядника повідомлено про підозру у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч.4 ст. 191 (розкрадання у великих розмірах) КК України, а також ч.2 ст. 366 (службове підроблення) КК України. Йому загрожує позбавлення волі на  строк  від  5 до  8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Посадовцю, який здійснював технагляд за роботами, повідомлено про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 367 (службова недбалість) КК України. За вказані дії передбачене позбавлення волі на строк від 2 до 5 років з позбавленням права  обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від 250 до 750 неоподатковуваних  мінімумів доходів громадян або без такого.

Досудове розслідування триває.

Назад Джерело: lviv.sq.com.ua
Социальные комментарии Cackle
Copyright@2015 by Djerela. All Rights Reserved. RSS