«Буковиця» відкриває спортивні таланти – на схилах комплексу пройшли Міжнародні гірськолижні змагання

05.02.2018 Регіон Розмір шрифту: [+] [-]
«Буковиця» відкриває спортивні таланти – на схилах комплексу пройшли Міжнародні гірськолижні змагання

Позмагалися у лижній майстерності. На схилах гірськолижного комплексу «Буковиця», що на околицях Борислава, цими днями  пройшли дитячі Міжнародні змагання “Буковиця OPEN-2018. Понад 100 учасників із 5 країн – України, Польщі, Білорусі, Литви та Латвії впродовж двох днів доводили свій професіоналізм та спортивну майстерність  в лижному спорті.

Церемонія відкриття змагань традиційно відбулася у центрі курортного Трускавця.  Майданом Незалежності із прапорами своїх країн пройшли усі учасники спортивного дійства. Загалом до участі у цьогорічних змаганнях були залучені  юнаки та дівчата віком 14-16 років. Що вражає - цьогорічні змагання вперше були включені до офіційного календаря спортивних змагань Міжнародної Федерації лижного спорту. Спортивна подія відбувалася  за сприяння Федерації лижного спорту України, Львівської обласної держадміністрації, Бориславської, Трускавецької та Дрогобицької міських рад.Організатором Кубку виступив ГК “Буковиця”та ГО “Європейська інтеграція України”. 

Як відзначили численні учасники та тренери змагань, працівники комплексу «Буковиця» підготувалися на славу – окрім гостинного прийому спортсменів вражала і  траса - незважаючи на несприятливу для таких змагань погоду - вітер та тепло, спуски були  ідеальними  для спортсменів.

Кульмінацією спортивного дійства стала  урочиста церемонія нагородження переможців, яка  пройшла 2 лютого. Перше місце в командному заліку виборола збірна команда України. Відтак грамоти, медалі та сувеніри отримала усі учасники змагань, а кожна  з команд була нагороджена ще й солодощами.

Ірина Романова 

Социальные комментарии Cackle
Copyright@2015 by Djerela. All Rights Reserved. RSS