У Дрогобичі видали мапу з позначеннями найдавніших та сучасних навчальних закладів міста

29.01.2018 Дрогобич Розмір шрифту: [+] [-]
У Дрогобичі видали мапу з позначеннями найдавніших та сучасних навчальних закладів міста

У Дрогобичі за підтримки туристично-інформаційного центру та міської ради видали мапу «Освітні заклади Дрогобича: історія та сучасність».

На мапі за допомогою умовних позначень зображено місця розташування освітніх закладів та їх історію.

Всього на мапі розташовано 57 навчальних закладів, історія яких сягає від XV століття аж до сьогодення.

Найстаршим начальним закладом Дрогобича, згідно з даними, зазначеними в мапі, була парафіяльна школа при католицькому костелі Святого Варфоломія, яка діяла протягом 1485 – 1868 років. Одним із наймолодших закладів є філія медичного коледжу «Монада», яка діє з 2011 року.

Це вже четверта туристична карта, видана у Дрогобичі, яка сприяє туристам та усім охочим самостійно пізнавати історію  міста.

Нагадаємо, у Дрогобичі за підтримки туристично-інформаційного центру, міської ради, науковців Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка та спонсорської допомоги місцевих підприємців презентували мапи місць, пов’язаних з Іваном Франком, Бруно Шульцом, а також унікальну мапу, яка відображає фактичну участь Дрогобича в Українській національно-визвольній війні 1920-1950 років.

Отримати туристичні мапи можна безкоштовно у туристично-інформаційному центрі Дрогобича (площа Ринок, 1), – повідомив ZIK з посиланням на керівника туристично-інформаційного центру Дрогобича Ігоря Чаву. 

Назад Джерело: ZIK
Социальные комментарии Cackle
Copyright@2015 by Djerela. All Rights Reserved. RSS