У Дрогобичі реалізовуватимуть проект з публічної безпеки на вулицях міста

14.05.2018 Дрогобич Розмір шрифту: [+] [-]
У Дрогобичі реалізовуватимуть проект з публічної безпеки на вулицях міста

У Дрогобичі в Ратуші відбулося підписання меморандуму про співпрацю між Дрогобицькою міською радою, ТОВ «HUAWEI Україна» та ГО «Агенція «Спільні зусилля».

Документ передбачає, що підписанти спільно працюватимуть над реалізацією проекту розумного та безпечного міста Дрогобич, зокрема, акцентуватимуть зусилля на публічній безпеці кожного дрогобичанина.

«Надзвичайно приємно, що за результатами відбору однієї з найбільших світових компаній у сфері телекомунікацій «HUAWEI» Дрогобич увійшов у трійку міст України, де реалізовуватимуть проекти з публічної безпеки жителів. Саме завдяки цьому ми зможемо гарантувати безпеку кожному, а також зручність та доступність в побутовому житті», – наголосив під час підписання меморандуму міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

Проект передбачає забезпечення сучасної якості життя завдяки застосуванню інноваційних технологій з економічним і екологічним використання міських систем життєдіяльності. Це нові стандарти життя на базі новітніх технологій, безпечне міське середовище, забезпечення ефективного управління міськими ресурсами, зростання рівня життя жителів.

Як зауважив радник генерального директора HUAWEI Олександр Діаденко, Дрогобич увійшов у трійку міст, де працюють над реалізацією проекту, завдяки своїм певним напрацюванням та визнанням як smart city не лише в Україні, а й за кордоном.

Окрім Дрогобича, проекти реалізовують в Києві та Чернівцях.

Загалом програма розумного і безпечного Дрогобича передбачає встановлення єдиної системи відеонагляду на основі штучного інтелекту, яка реагуватиме на нестандартну поведінку, звуки та одразу передаватиме на єдиний центральний монітор відображення. Завдяки таким можливостям поліцейські зможуть миттєво зреагувати на правопорушення з боку невідомих осіб та затримати порушника. Така система буде доволі зручною і в комунальній чи дорожній сферах, оскільки у випадку надзвичайної ситуації сигнал миттєво надійде у відповідні служби.

Як було зазначено, в містах, де впроваджені такі технології, злочинність зменшується на 30%, а розкриття кримінальних справ пришвидшується вдвічі, – повідомив ZIK з посиланням на прес-службу міськвиконкому.

Назад Джерело: ZIK
Социальные комментарии Cackle
Copyright@2015 by Djerela. All Rights Reserved. RSS