У Дрогобичі хочуть мати Палац льодових видів спорту

03.01.2018 Дрогобич Розмір шрифту: [+] [-]
У Дрогобичі хочуть мати Палац льодових видів спорту

Депутати Дрогобицької міської ради одностайно схвалили звернення до міністра молоді та спорту України Ігоря Жданова, голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки та президента федерації хокею України Анатолія Брезвіна з проханням включити місто Дрогобич у державну цільову спортивну програму «Хокей України» Міністерства молоді та спорту України з метою побудови Палацу з льодових видів спорту.

Йдеться про будівництво спортивної арени, яка би включала не лише льодову складову, а й майданчик для баскетболу, атлетики та інших видів спорту.

«У містах Дрогобичі та Стебнику проживає майже 100 тисяч населення, що є другим показником за кількістю населення серед міст Львівської області, а близькість таких великих міст як Борислав, Трускавець, Самбір, Стрий збільшує цю кількість у декілька разів. У нашому місті вже 14 років існує хокейна команда «Еней», яка постійно бере участь у першості західноукраїнської хокейної ліги та чемпіонаті Львівської області. Усі календарні матчі дрогобицька команда проводить на льодових ковзанках міст Новояворівська та Калуша, що не дозволяє вболівальникам переглядати поєдинки першості і не сприяє розвиткові хокею в регіоні», – йдеться у зверненні до керівництва області та держави.

Окрім цього, депутати наголошують, що у Дрогобичі є дві спортивні школи, 15 спортивних клубів, вищий навчальний заклад ІІІ-ІV рівнів акредитації з навчально-науковим інститутом фізичної культури і здоров’я, 6 вищих навчальних закладів ІІ-ІІІ рівнів акредитації, 2 професійно-технічні ліцеї, у яких навчається близько 8,5 тисяч осіб, але немає жодного спортивного залу з місцями для глядачів стандартних розмірів (20х40 м).

Дрогобицька міська рада готова долучитися до співфінансування передбачених робіт, – зазначається у зверненні. 

Назад Джерело: ZIK
Социальные комментарии Cackle
Copyright@2015 by Djerela. All Rights Reserved. RSS