Дрогобицькі акробатки підтвердили звання «Майстрів спорту міжнародного класу» на Чемпіонаті світу

20.04.2018 Дрогобич Розмір шрифту: [+] [-]
Дрогобицькі акробатки підтвердили звання «Майстрів спорту міжнародного класу» на Чемпіонаті світу

Нещодавно у бельгійському місті Антверпен відбувся чемпіонат світу зі спортивної акробатики «World Championships Acrobatics 2018». Взяти участь у цьому чудовому та видовищному спортивному дійстві зібралися найкращі спортсмени з 18 країн світу. Збірна команда України була представлена 13-ма спортсменами, серед яких найкращим результатом був виступ дрогобичанок жіночої пари Олександри-Марії Табачинської (Дрогобицька гімназія) та Юлії Пилип`як (Інститут фізичної культури та здоров`я).

Вперше, приймаючи участь у чемпіонаті світу в категорії «Senior»,наші юні спортсменки достойно боролись з неодноразовими переможцями та призерами Всесвітніх ігор, чемпіонатів світу та Європи, продемонструвавши свій спортивний характер та майстерність змогли увійти у фінал, де зайняли четверте місце, поступившись парам з Ізраїлю, Росії та Кореї, обійшовши спортсменів з Америки, Китаю, Нідерландів та Португалії.

Цим виступом дрогобичанки підтвердили своє звання «Майстрів спорту міжнародного класу» та ще раз довели високий рівень дрогобицької школи акробатики в Україні, Європі та світі.

Тренерський колектив та батьки висловлюють щиру подяку міському голові Дрогобича Тарасу Кучмі, заступнику міського голови Василю Качмару та усьому депутатському корпусу за підтримку та вагомий внесок у розвиток наших спортсменок.

Сектор з питань фізичної культури та спорту ДМР

8-4.jpg

8-5.jpg

Назад Джерело: drohobych-rada.gov.ua
Социальные комментарии Cackle
Copyright@2015 by Djerela. All Rights Reserved. RSS