Розслідування «Джерел Трускавця» публікують загальноукраїнські ресурси

08.02.2018 Джерела Трускавця Розмір шрифту: [+] [-]
Розслідування «Джерел Трускавця» публікують загальноукраїнські ресурси

Авторитетне видання «Наші гроші» нещодавно відновило практику моніторингу центральних та регіональних ЗМІ, де оприлюднюються журналістські розслідування. Факти, викладені у них, ретельно перевіряються і, якщо отримують підтвердження – «Наші гроші» друкують стислий виклад матеріалу.

Нам приємно відзначити, що розслідування «Джерел Трускавця» пройшли відбір на предмет дотримання стандартів журналістики і фахового викладу аргументів. Так, у листопаді «Наші Гроші» надрукували матеріал «За два роки влада Трускавця роздала партнерам заступників мера підрядів на 10 мільйонів», у якому йдеться про розпорядників бюджетних коштів Трускавця, які, як правило, замовляють товари і послуги у кількох обраних фірм, що є дотичними до посадовців місцевих та регіональних органів влади, депутатів, їхніх однопартійців та бізнес-партнерів.

Першоджерелом для цього матеріалу стала стаття редактора «Джерел Трускавця» Ольги Куц, написана для «Ні корупції!» До слова, співпраця з цим виданням триває другий рік поспіль, найгучніші публікації про діяльність трускавецький чиновників на «Ні корупції!» друкуються постійно.

нк.jpg

А зацікавлення «Наших грошей» викликало також розслідування «Джерел Трускавця» щодо планів бізнесмена Віктора Возняка збудувати торговельно-розважальний центр у курортному парку. «Бізнесмену, який піарив мера Трускавця, дозволили будівництво у зоні санітарної охорони мінеральних джерел»  - під таким заголовком з’явилася стаття на цьому ресурсі кілька днів тому.

Зазначимо, що засновником та головним редактором сайту «Наші гроші» є Олексій Шалайський, який відзначений у трійці лауреатів премією «Високі стандарти журналістики-2017».

Вл. інф.

Социальные комментарии Cackle
Copyright@2015 by Djerela. All Rights Reserved. RSS