Активісти «Під контролем» на підставі публікацій «Джерел Трускавця» скеровують звернення до Генпрокуратури України

21.02.2017 Джерела Трускавця Розмір шрифту: [+] [-]
Активісти «Під контролем» на підставі публікацій «Джерел Трускавця» скеровують звернення до Генпрокуратури України

Всеукраїнський рух проти політичної корупції «Під контролем» - це об’єднання незалежних громадських активістів, юристів та експертів, що спільно протидіють та борються з корупцією, яка щільно увійшла у всі сфери нашого суспільства.

Впродовж 2016 року активісти руху скерували 243 повідомлення про корупцію  до Генеральної прокуратури України. За результатами  - у 125 випадках інформація про порушення вимог законодавства посадовими та службовими особами регіонального рівня повністю або частково підтвердилась, за іншими зверненнями -  тривають перевірки.

Підставою для одного з таких звернень стала публікація журналістки нашого видання на Всеукраїнському ресурсі «Ні корупції!» http://nikorupciji.org/2016/09/05/vstyhnuty-v-ostannij-vahon-u-truskavtsi-osvoyuvatymut-majzhe-45-mln-v-obhid-prozorro/. Йшлося про спробу трускавецьких посадовців освоїти понад 45 млн. грн в обхід системи ProZorro.

1111-1.jpg

1111-2.jpg

----

Прокуратура відреагувала на звернення аналітиків руху “Під контролем” –органами досудового розслідування Львівщини 16 грудня 2016 року розпочато кримінальне провадження за фактом службового підроблення посадовими особами управління житлово-комунального господарства і будівництва Трускавецької міської ради при проведенні тендеру на суму 45 млн грн щодо обрання підрядної організації на реконструкцію парку в м. Трускавець Львівської області. Слідство – триває. Про результати співпраці громадських активістів руху «Під контролем» та журналістів «Джерел Трускавця» будемо інформувати наших читачів.

Ольга КУЦ

Социальные комментарии Cackle
Copyright@2015 by Djerela. All Rights Reserved. RSS